12V 12W IP20 kovový kryt napájecí zdroj ultra tenký
VíceULTRA SLIM napájecí zdroje jsou produkty navržené k napájení LED pásků a světelných zdrojů s napětím 12V. Vyznačují se malými rozměry a nízkou hmotností.
| Výkon | 12W |
| Vstupní napětí | AC 170-230V |
| Jmenovité napětí | 12V |
| Pracovní teplota | max.65°C |
| Rozměry | 170x18x18 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Certifikáty | CE |