2 LED konektor kolíkový konektor (samice) s kabelem 15 cm
VíceRychlý konektor pro připojení kabelů a LED pásků. Pro kompletní připojení je nutné zakoupit zásuvku a vidlici.
| Umax | 300V |
| Průřez | 24AWG / 0.2mm2 |
| Tmax | 90 °C |
| Imax | 2A |
| Délka kabelu | 15 cm |
| Doporučená provozní teplota | <60°C |
| Provozní podmínky | Vnitřní, konektory nejsou voděodolné |
| Kontakty: | Pochromovaná měď |