LED konektor 2pinový konektor (samčí konektor) s kabelem 15cm
VíceRychlá spojka pro připojení kabelů a LED pásků. Pro úplné připojení musíte zakoupit zásuvku a zástrčku.
| Umax | 300V |
| Průřez | 24AWG / 0.2mm2 |
| Tmax | 90 °C |
| Imax | 2A |
| Délka kabelu | 14.5 cm (celková délka 15 cm) |
| Doporučená provozní teplota | <60°C |
| Pracovní podmínky | Uvnitř, konektory nejsou vodotěsné |
| Kontakty: | Pocínovaná měď |