Toto svítidlo lze použít uvnitř i venku, připevněné na fasádu budovy. Stupeň krytí IP65 umožňuje jeho použití v místnostech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Ideální pro osvětlení verand, schodišť a chodeb. Kryt je vyroben z plastu chráněného proti ultrafialovému záření, aby se zabránilo jeho žloutnutí. Odolné proti mechanickému nárazu a jiným povětrnostním podmínkám.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 15 W |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Použitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1600 lm |
| Rozměry | 215 x 125 x 59 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K, neutrálně bílá |
| Rozptylový úhel | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP65 |
| Záruka | 2 roky |