Toto svítidlo lze používat uvnitř i venku, připevněné na fasádě budovy. Stupeň ochrany IP65 umožňuje jeho použití v místnostech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Ideální pro osvětlení teras, schodišť a chodeb. Kryt je vyroben z plastu chráněného proti ultrafialovému záření, aby nedocházelo ke žloutnutí. Odolný proti mechanickému nárazu a dalším vlivům prostředí.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 11 W |
| Světelný tok | 825 lm |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 1200 lm |
| Rozměry | 190 x 113 x 40 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrálně bílá |
| Úhel svítivosti | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP65 |
| Záruka | 2 roky |