Toto zařízení lze používat uvnitř i venku, připevněné na fasádu budovy. Stupeň ochrany IP65 umožňuje jeho použití v místnostech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Ideální pro osvětlení verand, schodišť a chodeb. Kryt je vyroben z plastu chráněného proti ultrafialovému záření, aby nedocházelo ke žloutnutí. Odolný vůči mechanickým nárazům a dalším vlivům prostředí.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 18 W |
| Světelný tok | 1440 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1900 lm |
| Rozměry | 220 x 220 x 65 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet vypnutí/zapnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| Krytí | IP65 |
| Záruka | 2 roky |