Armatura s krytím IP54 se zabudovaným pohybovým senzorem. Může být použita jako osvětlení schodišť, chodeb, verand a domácích zahrad. Zvýšený stupeň ochrany umožňuje instalaci v místech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Kryt je vyroben z plastového materiálu chráněného proti ultrafialovému záření, který zabraňuje žloutnutí. Teplota chromatičnosti 5000K je dobře vnímána lidským okem a poskytuje vysoký komfort. Infračervený senzor má dosah 6 m, časové zpoždění 60 sekund a detekční úhel 120°.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 11 W |
| Světelný tok | 880 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1200 lm |
| Rozměry | 170 x 170 x 50 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Záruka | 2 roky |