Toto zařízení lze používat uvnitř i venku, připevněné na fasádě budovy. Stupeň krytí IP65 umožňuje jeho použití v místnostech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Ideální pro osvětlení vstupů, schodišť a chodeb. Kryt je vyroben z plastu chráněného před ultrafialovým zářením, aby nedocházelo ke žloutnutí. Odolný proti mechanickému nárazu a jiným povětrnostním podmínkám.

| Napětí | AC 220-240 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 1125 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1600 lm |
| Rozměry | 190 x 190 x 42 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 25000 h |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP65 |
| Záruka | 2 roky |