Ovladač COBALT Electro CS-5 LED používá řídicí systém PWM (pulzní šířková modulace) k ovládání světelných zdrojů. Má vestavěnou WiFi bránu, která vám umožňuje upravovat osvětlení pomocí mobilní aplikace TUYA Smart Life a je kompatibilní s RF 2.4GHZ radiovými dálkovými ovladači.

Vstup ovladače Cobalt Electro

Výstup ovladače Cobalt Electro
| Vstupní napětí | 12V - 24V (5.5*2.1 mm DC konektor) |
| Maximální výstupní proud | 15A (6A/kanál) |
| Provozní teplota | -20 - 60°C |
| Komunikační mód | WiFi-IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Dosah RF | ≤30m |
| Frekvence PWM | 2kHz |
| Záruka | 5 let |
| Délka | 123mm |
| Šířka | 40mm |
| Výška | 30mm |
| Hmotnost | 0.065kg |