✓ Kompatibilní s platformou domácí automatizace TUYA (můžete ovládat osvětlení pomocí chytrého telefonu, více zařízení z jedné aplikace)
✓ Funguje na základě technologie Zigbee 3.0
✓ Možnost připojení 50 zařízení
✓ Možnost hlasového ovládání pomocí Goggle Assistant nebo Amazon Alexa
✓ 5 let záruky
COBALT ELECTRO CS-ZB-G ZIGBEE 3.0 TUYA brána je nezbytný prvek, který umožňuje integraci zařízení komunikujících prostřednictvím protokolu Zigbee se systémem TUYA nebo Smart Life. Díky této bráně můžete do systému SMART HOME přidávat nová zařízení. Použití protokolu ZIgbee zajistí, že použití brány nepřetíží síť Wi-Fi!
| Model | CS-ZB-G |
| Protokol ZigBee | verze 3.0 podle standardu 802.15.4 |
| Typ antény | vestavěná |
| Napájecí napětí | 5 V |
| Příkon | 1 A |
| Komunikace | WiFi 2,4 GHz IEEE 802.15.4 |
| Konektory | microUSB |
| Tlačítko s funkcí Reset | Ano |
| Aplikace | Tuya nebo Smart Life |
| Pracovní teplota | od -10°C do 55°C |
| Skladovací vlhkost | od 10% do 90% |
| Bezdrátové připojení | ZigBee |
| Počet připojených zařízení | až 50 |
| Rozměry | 64 x 64 x 15 mm |
| Hmotnost | 0,05 kg |