| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 60W |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s určenými lampami |
| Barva pouzdra | bílá |
| Rozměry a materiál | pro 35 x 20mm lištu. Hliník. |
| IP | IP20, nutno chránit před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |