Rámový design svítidla poskytuje moderní a stylový vzhled. Lampa se vyznačuje praktickou montáží, kterou umožňuje nastavitelný mechanismus. Ten umožňuje všem lampám z této série montáž do instalačního otvoru se stejným průměrem. Svítidlo je zatříděno do krytí IP54, což umožňuje instalaci v prostorách s vysokou vlhkostí, například v koupelnách. Svítidlo se nezahřívá na vysoké teploty, což umožňuje jeho instalaci do napínaných stropů a závěsných stropů. Vyznačuje se absencí blikavého efektu. To zvyšuje komfort používání a chrání naše oči před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální příkon | 15 W |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Využitelný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1950 lm |
| Rozměry | 120 x 120 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |