Bezrámový design svítidla poskytuje moderní a stylový vzhled. Lampa se vyznačuje pohodlnou montáží, kterou umožňuje nastavitelný mechanismus. To umožňuje všem lampám této série montáž do montážního otvoru stejného průměru. Svítidlo je klasifikováno jako IP54, což umožňuje instalaci v místnostech s vysokou vlhkostí, například v koupelnách. Svítidlo se nezahřívá na vysoké teploty, což umožňuje jeho instalaci do napínaných stropů a závěsných stropů. Vyznačuje se absencí blikavého efektu. To zvyšuje komfort používání a chrání naše oči před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 15 W |
| Světelný tok | 1650 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 2100 lm |
| Rozměry | 120 x 120 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel svitu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |