Bezrámový design armatury poskytuje moderní a stylový vzhled. Lampa se vyznačuje pohodlnou montáží, kterou umožňuje nastavitelný mechanismus. Umožňuje montáž všech lamp této série do montážního otvoru se stejným průměrem. Armaturu lze instalovat v prostředí s vysokou vlhkostí, například v koupelnách, neboť je hodnocena jako IP54. Armaturu není nutné instalovat do vysokých teplot, což umožňuje instalaci do napnutých a zavěšených stropů. Vyznačuje se také absencí blikavého efektu. To zvyšuje pohodlí použití a chrání naše oči před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 24 W |
| Světelný tok | 2360 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 2950 lm |
| Rozměry | 172 x 172 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel rozptylu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energie | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |