Bezrámový design svítidla poskytuje moderní a stylový vzhled. Lampa se vyznačuje pohodlnou montáží, zajištěnou pomocí nastavitelného mechanismu. Umožňuje všechna svítidla této série namontovat do montážního otvoru se stejným průměrem. Svítidlo má stupeň krytí IP54, což umožňuje instalaci v místnostech s vysokou vlhkostí, například v koupelnách. Svítidlo se nerozehřívá na vysoké teploty, což umožňuje jeho instalaci do napnutých stropů a zavěšených stropů. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje komfort používání a chrání naše oči před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 24 W |
| Světelný tok | 2550 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 3200 lm |
| Rozměry | 175 x 175 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | E |
| CRI | > 80 |
| IP | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |