Bezrámový design svítidla poskytuje moderní a stylový vzhled. Lampa se vyznačuje praktickou montáží, kterou zajišťuje nastavitelný mechanismus. Umožňuje všechny lampy této série namontovat do montážního otvoru stejného průměru. Svítidlo má krytí IP54, což umožňuje instalaci v místnostech s vysokou vlhkostí, například v koupelnách. Svítidlo se nezahřívá na vysoké teploty, což umožňuje jeho instalaci v napnutých a zavěšených stropech. Vyznačuje se absencí blikavého efektu. To zvyšuje komfort používání a chrání naše zrak před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální výkon | 9 W |
| Světelný tok | 760 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 950 lm |
| Rozměry | 91 x 91 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrální bílá |
| Úhel rozptylu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Energetická třída | F |
| CRI | > 80 |
| IP | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |