Bezrámové provedení svítidla poskytuje moderní a elegantní vzhled. Lampa se vyznačuje pohodlnou montáží, kterou zajišťuje nastavitelný mechanismus. Umožňuje všechny lampy této série instalovat do montážního otvoru stejného průměru. Svítidlo má krytí IP54, což umožňuje instalaci v prostorách s vysokou vlhkostí, například v koupelnách. Svítidlo se nepřehřívá na vysoké teploty, což umožňuje jeho instalaci v napnutých stropech a zavěšených stropech. Vyznačuje se absencí efektu blikání. To zvyšuje komfort použití a chrání naše oči před chronickou únavou.

| Napětí | AC 85-265 V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Maximální příkon | 9 W |
| Světelný tok | 810 lm |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1000 lm |
| Rozměry | 91 x 91 x 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000K, neutrálně bílá |
| Úhel rozptylu | 120° |
| Životnost | 30000 h |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | > 80 |
| Krytí | IP54 / IP20 |
| Záruka | 2 roky |