ZÁVĚSNÉ pouzdro. Upevněno na vyhrazenou napájecí lištu. Umožňuje velkou volnost v umístění v prostoru na upevňovací linii lišty. Žárovka LED GU10 a napájecí lišta nejsou součástí svítidla. Je možné vyměnit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 30W |
| Patice žárovky | GU10 |
| Napájecí konektor | kontakty spolupracující s vyhrazenou napájecí lištou |
| Barva pouzdra | bílá |
| Tvar pouzdra | Kulatá základna - válec |
| Rozměry a materiál | válec Ø 60 mm, v 240 mm. Délka napájecího kabelu až 1500 mm, Hliník |
| IP | IP20, musí být chráněno před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |