VISÍCÍ bydlení. Upevněno na dedikovanou napájecí lištu. Umožňuje velkou svobodu umístění v prostoru na upevňovací lince lišty. Žárovka GU10 LED a napájecí lišta nejsou součástí svítidla. Je možné vyměnit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 30W |
| Objímka žárovky | GU10 |
| Napájecí konektor | kontakty spolupracující s dedikovanou napájecí lištou |
| Barva pláště | černá |
| Tvar pláště | Základna kruhová - válec |
| Rozměry a materiál | válec Ø 60 mm, v 290 mm. Délka napájecího kabelu až 1500 mm. Hliník. |
| IP | IP20, musí být chráněno před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |