ZÁVĚSNÉ pouzdro. Namontováno na speciální napájecí lištu. Umožňuje velkou volnost umístění v prostoru na upevňovací linii lišty. Žárovka LED GU10 a napájecí lišta nejsou součástí svítidla. Je možné vyměnit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 30W |
| Patice žárovky | GU10 |
| Napájecí konektor | kontakty spolupracující se speciální napájecí lištou |
| Barva pouzdra | bílá |
| Tvar pouzdra | Kulatý základní - válcový |
| Rozměry a materiál | Válec Ø 60 mm, V 290 mm. Délka napájecího kabelu až 1500 mm. Hliník. |
| IP | IP20, je třeba chránit před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |