ZÁVĚSNÉ pouzdro. Namontované na vyhrazené napájecí kolejnici. Umožňuje velkou svobodu polohování v prostoru na upevňovací lince kolejnice. Žárovka GU10 LED a napájecí kolejnice nejsou součástí svítidla. Je možné vyměnit žárovku.
| Napětí | 220-240V 50Hz (AC) |
| Maximální výkon | 30W |
| Připojení žárovky | GU10 |
| Napájecí konektor | kontakty spolupracující s dedikovanou napájecí kolejnicí |
| Barva pouzdra | černá |
| Tvar pouzdra | Kulatá základna - válec |
| Rozměry a materiál | válec Ø 60 mm, v 240 mm. Délka napájecího kabelu až 1500mm. Hliník. |
| IP | IP20, musí být chráněno před vlhkostí |
| Bezpečnostní prohlášení | CE, RoHS |
| Záruka | 2 roky |