Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pronikajících do DPS!
✓ Stabilní a odolné spojení LED pásků pomocí „kliknutí"
✓ Bez nutnosti pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pronikající do DPS
* Spojení musí být utěsněno, aby si zachovalo krytí IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pronikající do DPS
| Řada | A MINI |
| Aplikace | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22x12x7mm |
| Šířka | 10mm |