Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojte pásky bez nutnosti pájení rychle a trvale díky použití silných hřebíků, které pronikají do DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásů pomocí „kliknutí"
✓ Bez nutnosti pájení
✓ Transparentní barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky, které pronikají do DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržela krytí IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednostranného konektoru
Velikost konektoru umožňuje jeho vložení do profilu, čímž je zajištěna estetická instalace LED pásků.

Konektor PRO MINI umístěný v profilu G

Kolíky, které pronikají do DPS
| Série | A MINI |
| Aplikace | MONO |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 18x10x5mm |
| Šířka | 10mm |