Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných hrotů probíjejících plošný spoj!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků pomocí „kliknutí"
✓ Není potřeba pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Hřebeny probíjející plošný spoj
* Připojení musí být utěsněno, aby se zachovala odolnost IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru
Velikost konektoru umožňuje jeho vložení do profilu, což zajišťuje estetickou instalaci LED pásků.

Konektor PRO MINI umístěný v profilu G

Hřebeny probíjející plošný spoj
| Série | G MINI |
| Použití | MONO |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 17×10×5 mm |
| Šířka | 8mm |