Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných hřebíků pro propichování desek plošných spojů!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků s "kliknutím"
✓ Není třeba pájet
✓ Transparentní barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro propichování desek plošných spojů
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržela klasifikace IP65


Připojení LED pásků pomocí jednoduchého konektoru

Kolíky pro propichování desek plošných spojů
| Série | G MINI |
| Aplikace | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 17×12×5 mm |
| Šířka | 10mm |