Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pro protínání DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků pomocí "Click"
✓ Žádné pájení není vyžadováno
✓ Transparentní barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro protínání DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby zůstala krytí IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru
Velikost konektoru umožňuje jeho zasunutí do profilu, zajišťující estetickou instalaci LED pásků.

Konektor PRO MINI umístěný v profilu G

Kolíky pro protínání DPS
| Řada | G MINI |
| Použití | MONO |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 24-1200-96 |
| Šířka | 8mm |