Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků probíjejících DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků pomocí „Kliknutí"
✓ Bez potřeby pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky probíjející DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby byla zachována krytí IP65
Úhlový konektor LED PRO 8mm umožňuje rychlé a snadné připojení LED pásků v úhlu 90 stupňů. Velikost konektoru umožňuje jeho montáž do profilu, čímž lze snadno a esteticky propojit dvě části LED pásku.


Úhlový konektor umožňuje připojit dvě části LED pásku v úhlu 90 stupňů.

Kolíky probíjející DPS
| Řada | G MINI |
| Použití | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 20×16×5 mm |
| Šířka | 8 mm |