Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných jehel na desku plošných spojů!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků s "kliknutím"
✓ Není nutné pájet
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Jehly na desku plošných spojů
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržel stupeň krytí IP65

Úhlový konektor umožňuje připojit dva úseky LED pásku v úhlu 90 stupňů.

Jehly na desku plošných spojů
| Série | G MINI |
| Použití | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Drát | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22×19×2 mm |
| Šířka | 10mm |