Záplavové světlo VIDEX LED má těsné pouzdro z litého hliníku a difuzor z polykarbonátu. Třída těsnosti IP65 a odolnost IK07 vůči mechanickým nárazům umožňují použití záplavového světla na místech vystavených povětrnostním podmínkám. LED diody s barevnou teplotou 5000K vyzařují světlo se zastínením mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v režimu zapnuto | 100 W |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 9000 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 7700 cd |
| Rozměry | 210 x 277 x 30 mm |
| Barevná teplota | 5000K, neutrálně bílá |
| Úhel svitu | 90° |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Doba provozu | 30000 h |
| Energetická třída | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelné | ne |