VIDEX LED reflektor se senzorem pohybu. Má těsné pouzdro z odlévaného hliníku a difuzor z polykarbonátu. Třída těsnosti IP65 a odolnost vůči mechanickým nárazům IK07 umožňují použití reflektoru v místech vystavených povětrnostním podmínkám. Infračervený senzor pohybu lze nastavit svisle a vodorovně (bez změny polohy reflektoru). Senzor má detekční úhel 120 stupňů, čas zpoždění, detekční vzdálenost a stupeň okolního osvětlení lze nastavit. Diody LED s teplotou chromatičnosti 5000K vyzařují světlo s odstínem mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 10 W |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 900 Lm |
| Špičková intenzita světla | 600 cd |
| Rozměry | 159 x 140 x 54 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrálně bílá |
| Úhel vyzařování | 90° |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Provozní životnost | 30000 h |
| Energetická třída | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň ochrany IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |
| Doba zpoždění senzoru | 10 s - 7 min |
| Detekční vzdálenost senzoru | 2 - 8 m |
| Světelný práh | 10-2000 Lx |