Reflektor LED VIDEX má těsné pouzdro z litého hliníku a difuzor z polykarbonátu. Třída těsnosti IP65 a odolnost proti mechanickým nárazům IK07 umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. Diody LED s barevnou teplotou 5000K vyzařují světlo se střední barvou mezi teplou a studenou bílou.


| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v provozním režimu | 10 W |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 900 lm |
| Špičková světelná intenzita | 600 cd |
| Rozměry | 84 x 95 x 16 mm |
| Barevná teplota | 5000K, neutrálně bílá |
| Rozptylový úhel | 90° |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Pracovní doba | 30000 h |
| Energetická třída | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |