VIDEX LED reflektor se snímačem pohybu. Má těsné pouzdro z litého hliníku a polykarbonátový difuzor. Třída těsnosti IP65 a odolnost IK07 proti mechanickým nárazům umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. Infračervený snímač pohybu lze nastavit svisle a vodorovně (bez změny polohy reflektoru). Snímač má úhel detekce 120 stupňů, dobu prodlevy, vzdálenost detekce a míru okolního osvětlení lze nastavit. Diody s barevnou teplotou 5000K vyzařují světlo v odstínu mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 20 W |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1800 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 1350 cd |
| Rozměry | 159 x 140 x 54 mm |
| Teplota barvy | 5000K, neutrálně bílá |
| Vyzařovací úhel | 90° |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Pracovní doba | 30000 h |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |
| Doba zpoždění snímače | 10 s - 7 min |
| Detekční vzdálenost snímače | 2 - 8 m |
| Práh osvětlení | 10-2000 Lx |