Reflektor LED VIDEX má těsné pouzdro z litého hliníku a polykarbonátový difuzor. Třída těsnosti IP65 a odolnost IK07 proti mechanickým nárazům umožňují použití reflektoru v místech vystavených povětrnostním podmínkám. Diody LED s teplotou chromatičnosti 5000K vyzařují světlo se odstínem mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v režimu zapnuto | 20 W |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 1800 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 1350 cd |
| Rozměry | 103 x 127 x 19 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Rozptylový úhel | 90° |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto | 20000 |
| Pracovní doba | 30000 h |
| Energetická třída | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |