VIDEX LED reflektor s pohybovým senzorem. Má těsný kryt vyrobený z litého hliníku a polykarbonátový difuzor. Třída těsnosti IP65 a odolnost proti mechanickým nárazům IK07 umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. Infračervený pohybový senzor lze nastavit vertikálně a horizontálně (bez změny polohy reflektoru). Senzor má detekční úhel 120 stupňů, lze nastavit čas zpoždění, detekční vzdálenost a míru okolního osvětlení. Diody s teplotou chromatičnosti 5000K vyzařují světlo se stínem mezi teplou a studenou bílou barvou.


| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 30 W |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse) | 2700 Lm |
| Špičková svítivost | 1700 cd |
| Rozměry | 180 x 177 x 54 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Úhel rozptylu | 90° |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Pracovní doba | 30000 h |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | >80 |
| Třída krytí IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelnost | ne |
| Čas zpoždění senzoru | 10 s - 7 min |
| Detekční vzdálenost senzoru | 2 - 8 m |
| Světelný práh | 10-2000 Lx |