Reflektor LED VIDEX má těsné pouzdro z hliníkového odlitku a difuzor z polykarbonátu. Třída těsnosti IP65 a odolnost vůči mechanickým nárazům IK07 umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. LED diody s barevnou teplotou 5000K vydávají světlo se zabarvením mezi teplou a studenou bílou barvou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém stavu | 30 W |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 2700 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 1700 cd |
| Rozměry | 122 x 167 x 24 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Rozptylový úhel | 90° |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Pracovní doba | 30000 h |
| Třída energie | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |