Reflektor LED VIDEX s pohybovým senzorem. Má pevné pouzdro vyrobené z litého hliníku a polykarbonátový difuzor. Třída těsnosti IP65 a odolnost proti mechanickým nárazům IK07 umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. Infračervený pohybový senzor lze vertikálně a horizontálně nastavit (bez změny polohy reflektoru). Senzor má úhel detekce 120 stupňů, čas zpoždění, detekční vzdálenost a úroveň okolního osvětlení lze nastavit. Diody LED s teplotou chromatičnosti 5000 K vyzařují světlo se odstínem mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240V |
| Pracovní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v zapnutém režimu | 50 W |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse) | 4500 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 3200 cd |
| Rozměry | 215 x 223 x 54 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000K, neutrální bílá |
| Úhel rozsvu | 90° |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto | 20000 |
| Provozní doba | 30000 h |
| Třída energetické účinnosti | F |
| CRI | >80 |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |
| Časové zpoždění senzoru | 10 s - 7 min |
| Detekční vzdálenost senzoru | 2 - 8 m |
| Úroveň osvětlení | 10-2000 Lx |