Reflektor LED VIDEX má těsné pouzdro z litého hliníku a difuzor z polykarbonátu. Těsnost třídy IP65 a odolnost IK07 proti mechanickým nárazům umožňují použití reflektoru na místech vystavených povětrnostním podmínkám. LED s barevnou teplotou 5000 K vyzařují světlo se odstínem mezi teplou a studenou bílou.

| Jmenovité napětí | AC 220-240 V |
| Provozní frekvence | 50/60 Hz |
| Příkon v provozním režimu | 50 W |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse) | 4500 Lm |
| Špičková světelná intenzita | 3200 cd |
| Rozměry | 160 x 213 x 26 mm |
| Barevná teplota | 5000 K, neutrálně bílá |
| Vyzařovací úhel | 90° |
| Počet zapnutí/vypnutí | 20000 |
| Doba práce | 30000 h |
| Energetická třída | F |
| CRI | >80 |
| Třída krytí IP | IP65 |
| Stupeň IK | IK07 |
| Záruka | 2 roky |
| Stmívatelný | ne |