Modul GOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů. Modrá Mini.
VíceGOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů modrý Mini modul je výrobek postavený na SAMSUNG LED. LED moduly jsou navrženy k osvětlení bloků písmen a světelných boxů.
Širší zorný úhel díky speciálním čočkám! LED moduly díky svému širokému úhlu osvětlení jsou perfektní pro osvětlení povrchů ve světelných boxech. Reklama bude rovnoměrně osvětlena a výskyt viditelných světelných bodů bude účinně snížen.
Více flexibility při instalaci! Řetězec vytvořený z LED modulů může být namontován na povrchy různých tvarů. V tomto ohledu je flexibilnější než standardní LED pásek. Perfektní pro osvětlení osvětlených reklam s nepravidelnými tvary.
Výrobky GOQ jsou přizpůsobeny pro práci i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Moduly GOQ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, mají antistatické a protišokové vlastnosti a jsou vysoce voděodolné IP68.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- dva super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná lepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící modul elektroniky proti mechanickému poškození.
| Barva | Modrá |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0.48 W |
| Spotřeba energie: | 40 mA |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 34 x 11.6 x 8.5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3.8g |
| Záruka: | 5 let |