Modul GOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů. B. Studený Mini 10cm kabel.
VíceGOQ SAMSUNG 2xLED modul 150 stupňů B. Studená Mini 10cm je produkt vytvořený na SAMSUNG LED diodách. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ díky svému širokému světelnému úhlu umožňují snížení počtu použitých modulů a zaručují vynikající osvětlení povrchu designu.
LED moduly lze zapojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlení středně velkého světelného boxu pomocí jednoho napájecího zdroje. Navíc flexibilita řetězce LED modulů umožňuje rovnoměrné osvětlení reklam se složitými tvary.
Moduly mají vysoký stupeň vodotěsnosti, což umožňuje jejich použití venku. Stupeň IP68 umožňuje instalaci na místech přímo vystavených atmosférickým vlivům. Moduly mají antistatické a protirázové vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- dva super Claro SMD LED diody v každém modulu,
- celková spotřeba modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná samolepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální pouzdro chránící elektroniku modulu proti mechanickému poškození.
| Barva teploty; | 6500K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Spotřeba elektřiny: | 60 mA |
| Proud: | 70-80 lm |
| Úhel paprsku: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 34 x 11,5 x 7,4 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3,8 g |
| Záruka: | 5 let |