Modul GOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů. Zelený Mini.
VíceGOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů Zelený Mini modul je produkt postavený na LEDkách od SAMSUNGu. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ jsou vybaveny čočkami rozptylujícími světlo, díky kterým mají větší úhel osvětlení. Jejich použití v osvětlených reklamách umožňuje rovnoměrné osvícení povrchu a snižuje riziko viditelných světelných skvrn.
LED moduly se vyznačují větší flexibilitou montáže ve srovnání se světelnými pásky. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvítit i složité, tvarově členité světelné boxy.
Vysoká odolnost vůči vodě umožňuje použití modulů venku. Jsou odolné i vůči velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Speciální pouzdro chrání elektronické součásti před mechanickým poškozením. Moduly se vyznačují antistatickými a protiranními vlastnostmi.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- dva velmi Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- samolepicí oboustranná páska pro snadnou montáž
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální pouzdro chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Barva: | Zelená |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,48 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 40 mA |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 34 x 11,6 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3,8 g |
| Záruka: | 5 let |