Modul GOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů. Červený Mini.
VíceGOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů Červený Mini modul je produkt vybudovaný na LED čipech SAMSUNG. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Širší úhel pohledu díky speciálním čočkám! LED moduly, díky svému širokému úhlu osvětlení, jsou perfektní pro osvětlování ploch ve světelných boxech. Reklama bude rovnoměrně osvětlena a výskyt viditelných světelných bodů bude účinně snížen.
Více flexibility při instalaci! Řetězec vyrobený z LED modulů lze namontovat na povrchy různých tvarů. V tomto ohledu je flexibilnější než standardní LED pásek. Dokonalý pro osvětlení osvětlených reklam s nepravidelnými tvary.
Moduly mají vysoký stupeň ochrany IP68. Mohou být používány venku a jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Speciální pouzdro chrání elektronické součásti, což znamená, že jsou chráněny proti mechanickému poškození. LED moduly mají antistatické a protirázové vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- dvě super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná lepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální pouzdro chránící elektroniku modulu proti mechanickému poškození.
| Barva: | Červená |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0.48 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 40 mA |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 34 x 11.6 x 8.5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3.8 g |
| Záruka: | 5 let |