Modul GOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů. Teplá bílá Mini.
VíceGOQ SAMSUNG 2xLED 150 stupňů Teplé bílé Mini modul je produkt postavený na SAMSUNG LED. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ, díky jejich širokému úhlu osvětlení, umožňují snížení počtu použitých modulů a zaručují vynikající osvětlení designového povrchu.
LED moduly se vyznačují větší montážní flexibilitou ve srovnání s LED pásky. Jednotlivé moduly lze propojit v řetězci až 50 kusů, což umožňuje osvětlení i složitých, tvarově členitých světelných boxů.
Moduly mají vysoký stupeň vodotěsnosti, který umožňuje použití modulů venku. Stupeň IP68 umožňuje instalaci na místech přímo vystavených povětrnostním vlivům. Moduly mají antistatické a protirázové vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- dva super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba elektrické energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná lepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Elektrická spotřeba: | 60 mA |
| Tok: | 70 lm |
| Úhel vyzařování: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85° |
| Rozměry: | 34 x 11,5 x 7,4 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 3,8g |
| Záruka: | 5 let |