Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů modrý je produkt založený na LEDkách SAMSUNG. Moduly LED jsou navrženy k osvětlování blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ jsou vybaveny čočkami na rozptyl světla, díky nimž mají větší úhel osvětlení. Jejich použití v osvětlených reklamách umožňuje rovnoměrné osvětlení povrchu a snižuje riziko viditelných světelných skvrn.
LED moduly se vyznačují větší montážní flexibilitou ve srovnání s LED pásky. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlit i složité, tvarově složité světelné boxy.
Moduly mají vysoký stupeň ochrany IP68. Lze je používat venku a jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Speciální pouzdro chrání elektronické součásti, což znamená, že jsou chráněny před mechanickým poškozením. LED moduly mají antistatické a protišokové vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- samolepicí oboustranná páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální pouzdro chrání elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Barva | Modrá |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 60 mA |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |