Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Studená bílá.
VíceGOQ SAMSUNG 3xLED 150stupňů Studená bílá modul je výrobek postavený na SAMSUNG LED diodách. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Širší pozorovací úhel díky speciálním čočkám! LED moduly díky svému širokému úhlu osvětlení jsou perfektní pro osvětlení ploch ve světelných boxech. Reklama bude rovnoměrně osvětlena a výskyt viditelných světelných bodů bude účinně snížen.
LED moduly lze zapojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlení středně velkého světelného boxu pomocí jednoho napájecího zdroje. Navíc flexibilita řetězu LED modulů umožňuje rovnoměrné osvětlení reklam se složitými tvary.
Vysoká odolnost proti vodě umožňuje použití modulů ve venkovním prostředí. Odolávají i velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Speciální kryt chrání elektronické součásti před mechanickým poškozením. Moduly jsou charakterizovány antistatickými a protirázovými vlastnostmi.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná lepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé spojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Teplota chromatičnosti: | 6500K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 1.08 W |
| Spotřeba elektřiny: | 90 mA |
| Tok světla: | 120 lm |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8.5 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |