Modul GOQ SAMSUNG 3xLED Zelená 150 stupňů.
VíceModul GOQ SAMSUNG 3xLED o úhlu 150 stupňů v zelené barvě je výrobek postavený na LED diodách SAMSUNG. Moduly LED jsou navrženy pro osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Použití LED modulů v osvětlených reklamách umožňuje estetické osvětlení reklamní plochy. LED moduly jsou vybaveny rozptylnými čočkami, díky kterým je úhel osvětlení větší než u standardního LED pásku. To zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a snižuje výskyt viditelných světelných bodů.
Větší flexibilita při instalaci! Řetězec vytvořený z LED modulů lze montovat na povrchy různých tvarů. V tomto ohledu je flexibilnější než standardní LED pásek. Perfektní pro osvětlení osvětlených reklam s nepravidelnými tvary.
Výrobky GOQ jsou upraveny pro práci i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Moduly GOQ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, mají antistatické a protirázové vlastnosti a jsou vysoce voděodolné IP68.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED diody v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná lepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Barva | Zelená |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Spotřeba elektřiny: | 60 mA |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |