Modul GOQ SAMSUNG Červený 3xLED 150 stupňů.
VíceModul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Červený je produkt založený na LED diodách SAMSUNG. Modulárky LED jsou navrženy tak, aby osvětlovaly blokové písmo a světelné boxy.
Moduly GOQ jsou vybaveny čočkami pro rozptyl světla, díky čemuž mají větší úhel osvětlení. Jejich použití v osvětlených reklamách umožňuje rovnoměrné osvětlení povrchu a snižuje riziko viditelných světelných skvrn.
Více flexibility při instalaci! Řetězec vyrobený z modulů LED lze namontovat na povrchy různých tvarů. V tomto ohledu je flexibilnější než standardní LED pásek. Perfektní pro osvětlení osvětlených reklam s nepravidelnými tvary.
Moduly mají vysoký stupeň vodotěsnosti, což umožňuje jejich použití ve venkovních prostorách. Stupeň IP68 umožňuje instalaci na místech přímo vystavených atmosférickým vlivům. Moduly mají antistatické a nárazuvzdorné vlastnosti.
Technické informace o výrobku:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80 % jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- samolepicí oboustranná páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Barva: | Červená |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0,72 W |
| Spotřeba proudu: | 60 mA |
| Tok světelného toku: | 24 lm |
| Úhel paprsku: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 80 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |