Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů RGB.
VíceModul RGB 3xLED 150 stupňů společnosti SAMSUNG GOQ je produkt postavený na LED diodách SAMSUNG. Moduly LED jsou navrženy pro osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ díky svému širokému úhlu osvětlení umožňují snížení počtu použitých modulů a zaručují vynikající osvětlení plochy designu.
Více flexibility při instalaci! Řetěz vytvořený z modulů LED lze montovat na povrchy různých tvarů. V tomto ohledu je flexibilnější než standardní LED pásek. Perfektní pro osvětlování osvětlených reklam nepravidelných tvarů.
Moduly mají vysoký stupeň ochrany IP68. Mohou být používány venku a jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Speciální kryt chrání elektronické součástky, což znamená, že jsou chráněny proti mechanickému poškození. Moduly LED mají antistatické a nárazuvzdorné vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězu - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED diody v každém modulu,
- celková spotřeba modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná samolepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu proti mechanickému poškození.
| Barva: | RGB |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 0.72 W |
| Spotřeba elektrického proudu: | 60 mA |
| Úhel vyzařování: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8.5 mm |
| Typ diody: | 5252 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |