Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Teplá bílá.
VíceGOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Teplá bílá modul je produkt vytvořený na základě SAMSUNG LED. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Použití LED modulů v osvětlených reklamách umožňuje estetické osvětlení reklamní plochy. LED moduly jsou vybaveny rozptylovými čočkami, díky kterým je úhel osvětlení větší než u standardního LED pásku. To zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a snižuje výskyt viditelných světelných bodů.
LED moduly se vyznačují větší flexibilitou montáže ve srovnání s LED pásky. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlit i komplexní, tvarově náročné světelné boxy.
Moduly mají vysoký stupeň ochrany IP68. Mohou být používány venku a jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Speciální kryt chrání elektronické součásti, což znamená, že jsou chráněny proti mechanickému poškození. LED moduly mají antistatické a protirázové vlastnosti.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná samolepicí páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (svařené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu proti mechanickému poškození.
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 1.08 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 90 mA |
| Tok světla: | 120 lm |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8.5 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |