Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Bílá 11 000k.
VíceGOQ SAMSUNG 3xLED modul s úhlem 150 stupňů, bílý 11 000K, je výrobek založený na LED diodách SAMSUNG. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Širší zorný úhel díky speciálním čočkám! LED moduly, díky svému širokému úhlu osvětlení, jsou dokonalé pro osvětlení ploch ve světelných boxech. Reklama bude osvětlena rovnoměrně a výskyt viditelných bodů světla bude efektivně snížen.
LED moduly se vyznačují větší flexibilitou při montáži ve srovnání s LED páskami. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlit i složité, tvarově členité světelné boxy.
Moduly mají vysoký stupeň vodotěsnosti, což umožňuje jejich použití ve venkovním prostředí. Stupeň krytí IP68 umožňuje instalaci na místech přímo vystavených povětrnostním vlivům. Moduly mají antistatické a protirázové vlastnosti.
Technické informace o výrobku:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LED diody v každém modulu,
- celková spotřeba energie modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranně lepící páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Teplota chromatyczności | 11000K |
| Napięcie: | 12V DC |
| Moc: | 1,08 W |
| Pobór prądu: | 60 mA |
| Strumień: | 120 lm |
| Kąt świecenia: | 150 stopni |
| Temperatura pracy: | -30 ~ 85°C |
| Wymiary: | 66 x 15 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Długość kabla: | 100 mm |
| Waga: | 8g |
| Gwarancja: | 5 lat |