Modul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Bílá 7 500K.
VíceModul GOQ SAMSUNG 3xLED 150 stupňů Bílá 7 500K je výrobek postavený na LEDkách SAMSUNG. Moduly LED jsou navrženy k osvětlování blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ jsou vybaveny čočkami pro rozptyl světla, díky čemuž mají větší úhel osvětlení. Jejich použití v osvětlených reklamách umožňuje rovnoměrné osvětlení povrchu a snižuje riziko viditelných bodů světla.
Modulové LED osvětlení lze připojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlení středně velkého světelného boxu pomocí jednoho napájecího zdroje. Navíc flexibilita řetězce modulových LED umožňuje rovnoměrné osvětlení reklam se složitými tvary.
Vysoká odolnost proti vodě umožňuje použití modulů venku. Jsou odolné i vůči velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Speciální kryt chrání elektronické součásti proti mechanickému poškození. Moduly se vyznačují antistatickými a protirázovými vlastnostmi.
Technické informace o výrobku:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- tři super Claro SMD LEDky v každém modulu,
- celková spotřeba modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- samolepicí oboustranná páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální kryt chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Teplota chromatičnosti | 7500K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 1,08 W |
| Spotřeba elektřiny: | 60 mA |
| Tok: | 120 lm |
| Vyzařovací úhel: | 150 stupňů |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 66 x 15 x 8,5 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100 mm |
| Hmotnost: | 8g |
| Záruka: | 5 let |